Versterkte schachtverlenging 60 cm voor ondergrondse septische put + stalen deksel 600 mm
753,83 €
623,00 €
Op voorraad
SKU
toebehoren-septisch-schacht-60cm-st-deksel
Deze versterkte schachtverlenging met stalen deksel dient om de schacht van uw Bollaert ondergrondse septische put met 60 cm te verhogen.
Dankzij deze kit kan u met voertuigen over uw septische put rijden.
Gegevens
Deze kit bestaat uit
- een versterkte schachtverlenging (hoogte 60 cm) - gemakkelijk te plaatsen op het mangat van uw Bollaert ondergrondse septische put.
- een stalen deksel (⌀ 60 cm) - geschikt voor het dragen van voertuigen met een maximum aslast van 2200 kg.
Dankzij de versterkte schachtverlenging verhoogt u de schacht van uw tank met 60 cm. Hierdoor kan u de ondergrondse tank op een lagere inbouwdiepte installeren en behoudt u op grondniveau toch nog steeds een eenvoudige toegang tot de tank.
Opgelet: Dit deksel is enkel bedoeld voor ons gamma ULTRAPLATTE, PLATTE en de 5200L, 7600L en 10.000L ondergrondse septische putten.